Od 30 marca 2020 r. szkoła zamknięta.
Pracujemy zdalnie.
Numery kontaktowe w sprawach pilnych:
dyrektor: 505 010 664
sekretarz szkoły: 693 493 400

Informacja dyrektora z dnia 23 marca 2020 r.

Od 25 marca przystępujemy do realizacji nauczania na odległość na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 roku. W naszej szkole zajęcia na odległość prowadzone będą w oparciu o obowiązujący plan lekcji. Nauczyciele będą prowadzić zajęcia lekcyjne poprzez instrukcje zamieszczane w dzienniku elektronicznym Librus lub w inny uzgodniony przez nauczyciela przedmiotu z uczniami sposób komunikacji. Uczniowie zobowiązani są do odbierania instrukcji w godzinach, w których rozpoczynają się lekcje, a w przypadku gdy jest to niemożliwe, niezwłocznie w dniu, w którym odbywają się dane zajęcia.

Informacja Dyrektora ZSO z dnia 24 marca 2020 r.

W okresie od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem technik nauczania na odległość. W związku z powyższym, zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 r. wskazuję dodatkowe źródła i materiały, poza obowiązującymi podręcznikami do realizacji zajęć, z których uczniowie i rodzice mogą korzystać:

Zarządzenie Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie z dnia 24 marca 2020 r. nr 29-2019/2020

W okresie od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie sposób monitorowania postępów uczniów oraz weryfikacja ich wiedzy i umiejętności prowadzone będą z wykorzystaniem nauczania na odległość w oparciu o obowiązujące zasady oraz unormowania zawarte w przedmiotowych systemach nauczania. Uczniów oraz ich rodziców o postępach w nauce, a także uzyskanych ocenach, nauczyciele mają obowiązek informować na bieżąco poprzez wpis w dzienniku elektronicznym Librus.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 25 marca 2020 roku.

DYREKTOR ZSO
Aleksander Czarnecki