Zawody rozpoczęli tradycyjnie najmłodsi, którzy dzielnie walczyli między sobą o miejsce na podium. Nie obyło się jak zwykle bez upadków i płaczu, ale w sumie wszyscy byli zadowoleni. Nasze LO reprezentowały 2 uczennice.Młodzież ponadgimnazjalna miała do pokonania dystans 800 m. Dziewczęta z naszej szkoły miały dużą konkurencję, od początku do końca zacięcie rywalizowały ze swoimi konkurentkami. Najlepszą w tym biegu okazała się Wiktoria Kurasiewicz z klasy I b, która wzięła udział we wszystkich biegach z cyklu Grand Prix w tym sezonie. W gronie ośmiu rywalizujących dziewcząt wysokie czwarte miejsce zajęła Klaudia Zielińska z klasy II a. Obie te uczennice jako jedyne z naszej szkoły osoby wzięły udział w przynajmniej 3 biegach tegorocznej edycji Grand Prix.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu i zachęcamy, aby wziąć udział w następnym cyklu, który rozpocznie się już we wrześniu!

Tekst:Klaudia Zielińska, fot. Angelika Potorska