W dniach 12 i 13 grudnia w naszym liceum odbyło się oficjalne przyjęcie pierwszoklasistów w szkolne życie. 12 grudnia pierwszoklasiści bawili się na otrzęsinach, zorganizowanych przez klasę 2b. W tym roku rywalizowała ze sobą współczesność z przeszłością. Zabawę wygrała klasa 1b, przebrana za przeszłość. Nie obeszło się bez śmiechu, ciekawych zadań i radosnego kibicowania!

Dnia 13 grudnia uczniowie zebrali się o 16:00 na auli, aby uroczyście przystąpić do ślubowania. Po odśpiewaniu hymnu i "Roty" uczniowie wypowiedzieli słowa przysięgi, stając się prawowitymi uczniami liceum. Głos zabrali Krzysztof Buchmiet kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie oraz Natalia Stankowska - przewodnicząca samorządu uczniowskiego, życząc sukcesów w nauce.

Na samym końcu odbyła się zabawa jeden z dziesięciu, poprowadzona przez reprezentantki ubiegłorocznych zwycięzców. Konkurs wygrała uczennica kl. 1a Magdalena Ziarnik, której serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczniom życzymy owocnej nauki i przyjemnie spędzonego czasu w murach naszej szkoły.

Tekst: Agnieszka Kamińska, fot: ks. Paweł Dąbrowski, Jarosław Krause